Služby

Poskytujeme kompletní servis v oblasti webů a internetového marketingu. Pomůžeme vám vymyslet koncept webu a nelézt přidané hodnoty vašeho podnikání. Web navrhneme, napíšeme, naprogramujeme a budeme dále rozvíjet.

Máme zkušenosti s malými nízkonákladovými weby i rozsáhlými projekty. Klienta se snažíme důkladně poznat, porozumět jeho potřebám a nabídnout optimální řešení.

Kompletní servis online aktivit

Pro menší a střední firmy zajišťujeme komplexní online marketingový servis a do jisté míry jsme schopni suplovat pozici marketingového managera či konzultanta.

Tvorba a vývoj webů na míru

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou uživatelsky přívětivých, responzivních a funkčních webů, e-shopů a aplikací. Weby neděláme jak na běžícím páse, ale navrhujeme je klientovi na míru.

Online marketing

Pomůžeme vám zvýšit viditelnost a nalezitelnost projektu a udržovat vztah se zákazníky. Jednotlivé kanály používáme ve vzájemné synergii v kontextu celkové strategie klienta.

Tvorba obsahu

Připravujeme atraktivní obsah pro celý web od čtivých a výstižných textů přes fotografie až po ilustrace. Unikátní obsah podpoří důvěryhodnost, jedinečnost i pochopení vašeho projektu.