O nás

V pohodovém a nehierarchickém prostředí vznikají ty nejlepší nápady. Na projektech se podílíme a každý mu ze sebe dáváme to nejlepší: webdesigner své grafické a strukturní cítění, kodér svůj smysl pro detail, SEO specialistka promyšlené analýzy a copywriterky výstižné slogany.

Member

Tomáš Eismann

UX a grafický designer, jednatel

Idea maker a webdesigner Tomáš vystudoval informatiku, ale není to ajťák. Má na starosti vedení firmy a koordinaci projektů. Táta dvou kluků, expert na míchaná vajíčka. Rád tráví čas v přírodě na horách.

Member

Štěpán Šípal

Vývojář, PPC specialista, jednatel

Štěpán je jeden ze zakladatelů Greendotu. Programuje a věnuje se PPC reklamě. Profesionální pilot, nadšený cyklista, turista a lyžař, táta tří dětí.

Member

Jura Kapac

Kodér

Kodér Jura je student Veřejné správy a regionálního rozvoje na ČZU. Má rád hudbu, knihy, fotbal a ve volném čase se snaží o obrození své rodné rusínské kultury.

Member

Kateřina Krajinová

Marketingový specialista junior

Kačka je studentkou Sociologie a sociální antropologie na Univerzitě Karlově a v Greendotu má na starosti online marketing. Je velkou milovnicí sportu, hudby a štrúdlu.

Member

Tomáš Vacek

Marketingový specialista

Tomáš má v Greendotu na starosti marketing a vše s ním spojené - textům dodává šťávu a dohlíží na chod projektů. Kromě markeťáka působí na volné noze i jako muzikoterapeut. Má rád hudbu, turistiku a především velké hrnky na čaj (a možná trochu i ten čaj).

Member

Ondřej Konečný

Frontend kodér, human coffee maker

Ondra oživuje grafické návrhy na webu. Vášnivý cyklista, milovník kávy a štrůdlu. S oblibou se podílí i na vývoji designu, rád poslouchá jazz a vaří kafe pro své kolegy.

Member

Veronika Gálová

Marketingový specialista

Veronika se v Greendot věnuje marketingové strategii a copywritingu. Dříve se zabývala teorii módy, ale spíše než v nákupních centrech ji momentálně potkáte na lekcích jógy, z nich některé také vede. Slabost má pro koláče, dobrou kávu a procházky v lese.

Member

Žeňa Raď

Kodér

Žeňa je naše tajná zbraň pro technickou podporu a servis! S jeho shopností zapojit AI a automatizaci procesů spravuje nejen interní systémy jako mistr a vyřeší jakýkoli problém rychle a efektivně. Kromě toho je vášnivý automobilový nadšenec, který si dá kebab klidně 5x týdně.

Member

Matyáš Přibyl

Programátor

Matyáš je zkušený PHP programátor s širokým polem znalostí Vue a vanilla JavaScriptu. Mimo práci poslouchá metalcore a deathcore, občasně navštěvuje koncerty. Fotografování mu není zrovna po chuti, ale za klávesnicí či na koncertě se cítí jako doma.