O nás

V pohodovém a nehierarchickém prostředí vznikají ty nejlepší nápady. Na projektech se podílíme a každý mu ze sebe dáváme to nejlepší: webdesigner své grafické a strukturní cítění, kodér svůj smysl pro detail, SEO specialistka promyšlené analýzy a copywriterky výstižné slogany.

Member

Tomáš Eismann

UX a grafický designer, jednatel

Idea maker a webdesigner Tomáš vystudoval informatiku, ale není to ajťák. Má na starosti vedení firmy a koordinaci projektů. Táta dvou kluků, expert na míchaná vajíčka. Rád tráví čas v přírodě na horách.

Member

Štěpán Šípal

Vývojář, PPC specialista, jednatel

Štěpán je jeden ze zakladatelů Greendotu. Programuje a věnuje se PPC reklamě. Profesionální pilot, nadšený cyklista, turista a lyžař, táta dvou dětí.

Member

Ondřej Konečný

Frontend kodér, human coffee maker

Ondra oživuje grafické návrhy na webu. Vášnivý cyklista, milovník kávy a štrůdlu. S oblibou se podílí i na vývoji designu, rád poslouchá jazz a vaří kafe pro své kolegy.

Member

Alžběta Luňáčková

Copywriterka

Alžběta se věnuje webovému copy. Píše poezii, fotografuje a běhá. Zajímá ji psychologie a současná literatura, miluje chození po horách a svého šedého kocoura Mikeše.

Member

Anna Martinovská

SEO-ptimalizátorka

Anička nejradši strukturuje stránky do smysluplného uspořádání. Kreslí ilustrace na weby, studuje literaturu a filosofii. Ráda chodí po horách – v zimě na běžkách, v létě pěšky.

Member

Lenka Kučerová

Copywriterka

Lenka se věnuje obsahu a sociálním sítím pro klienta Yogacentrum. Jógu také aktivně cvičí. Pochází z jižních Čech, kam se ráda vrací a chodí do přírody. Bydlí se čtyřmi kočkami.

Member

Jura Kapac

Kodér

Kodér Jura je student Veřejné správy a regionálního rozvoje na ČZU. Má rád hudbu, knihy, fotbal a ve volném čase se snaží o obrození své rodné rusínské kultury.

Member

Nikola Dvořáková

Grafička

Nikola studuje grafický design a v Greendotu se podílí na vytváření svěží grafiky. Ráda fotí, překonává se ve svých kulinářských schopnostech a ve volné chvilce si s oblibou zaběhá.

Member

Zuzana Sceranková

Copywriterka

Zuzana se scénograficky podílí na řadě divadelních inscenací jako členka tvůrčí skupiny 8lidí. V Greendotu svou agendu rozšířila o zatím neexistující pozici interiérového konzultanta.

Member

Luboš Hilgert

Programátor

Když Luboš neprogramuje řešení webových aplikací, vymýšlí nové postupy vaření domácího piva a pečení domácího chleba. Baví ho realizovat i projekty se svou malou dcerou.

Member

Kateřina Krajinová

Marketingový specialista junior

Kačka je studentkou Sociologie a sociální antropologie na Univerzitě Karlově a v Greendotu má na starosti online marketing. Je velkou milovnicí sportu, hudby a štrúdlu.

Member

Tomáš Vacek

Marketingový specialista junior

Tomáš má v Greendotu na starosti marketing a vše s ním spojené - textům dodává šťávu a dohlíží na chod projektů. Kromě markeťáka působí na volné noze i jako muzikoterapeut. Má rád hudbu, turistiku a především velké hrnky na čaj (a možná trochu i ten čaj).