PPC specialista/ ka

Jsme webové studio z Prahy 1 a hledáme posilu, která by rozšířila náš tým na pozici PPC specialisty.

V malém PPC týmu se budete starat o výkonnostní a brandové kampaně našich klientů z pestré množiny oborů (e-shopy i prezentační weby, témata jako jóga, fyzioterapie, letectví, neziskové organizace, B2B a další). Často budete komunikovat s kolegy z marketingu a vývojáři.

Úvazek je možný v rozsahu přibližně 20 - 40 hodin týdně, jsme poměrně flexbilní. Byli bychom rádi, aby převažovala práce z naší kanceláře nedaleko Václavského náměstí. Můžeme nabídnout příjemný pracovní kolektiv a prostředí, kde se budete cítit dobře. Pozice v případě zájmu může mít přesahy do dalších oblastí marketingu (např SEO, copywriting, webová analytika apod).

Rádi bychom našli někoho, kdo:

  • má zájem o on-line marketing a obor ho baví,
  • má zkušenosti se správou kampaní v nástrojích Google Ads a Sklik,
  • má dobrou jazykovou úroveň a znalost české gramatiky,
  • umí základně číst data v Google Analytics,
  • je organizovaný, pečlivý, trochu kreativní

Co budete dělat:

  • spravovat kampaně klientů na Google Ads a Sklik,
  • reportovat výsledky,
  • koordinovat práci s dalšími členy týmu,
  • komunikovat s klienty

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, prostor pro realizaci vlastních nápadů a možnost získat nové zkušenosti, placený prostor pro sebevzdělávání.

V případě zájmu se prosím ozvěte na tomas@greendot.cz.