Kariéra

PHP programátor junior

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PHP programátor junior. Očekáváme, že pro Tebe budeme mít práci zhruba na 20 hodin týdně, které si budeš moci pružně rozložit. Je možné část práce zvládat i vzdáleně, nicméně bychom Tě rádi viděli v naší kanceláři u Václavského náměstí alespoň jednou týdně. Očekáváme dobrou znalost PHP/OOP/JSON a základní znalosti JavaScript, CSS a HTML. Tvojí prací bude především spolupráce při nasazování nových webových projektů dle zadání analytiků a drobné úpravy stávajících projektů.

Nabízíme

Máte-li zájem, kontaktujte Štěpána na e-mailu stepan@greendot.cz nebo na 777 691 889.


PPC (AdWords, Sklik) konzultant

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PPC (AdWords, Sklik) konzultant. Očekáváme, že pro Tebe budeme mít práci zhruba na 20 hodin týdně, které si budeš moci pružně rozložit. Je možné část práce zvládat i vzdáleně, nicméně bychom Tě rádi viděli v naší kanceláři u Václavského náměstí alespoň jednou týdně. Očekáváme základní znalosti online marketingu, znalosti principů reklamy ve vyhledávání, kontextové reklamy a vyhledávání. Tvojí prací bude především nastavení, optimalizace a vyhodnocování reklamních kampaní, měl bys tedy být kreativní a schopný bezchybného psaného projevu.

Nabízíme

Máte-li zájem, kontaktujte Štěpána na e-mailu stepan@greendot.cz nebo na 777 691 889.

Junior PHP programátor

Pro webové studio sídlící v centru Prahy přímo u metra C hledáme kolegu na pozici junior PHP programátora. Ideální pro studenta VŠ / SŠ se zájmem o webové technologie. Práce je zhruba na dva až tři dny v týdnu, možné částečně vzdáleně.

Požadujeme znalost PHP5, MySQL, základní znalost JavaScript. Při práci se budeš setkávat s objektovým PHP, Dibi, JQuery, JSON, AJAX, frameworky Google - znalost technologií je výhodou, ale hlavní je chuť se s nimi naučit pracovat.

S námi:
  • pracuješ přímo u metra C
  • v úzkém týmu oceníme tvé nápady a zkušenosti
  • můžeš si flexibilně organizovat pracovní dobu
  • rozšíříš si znalosti nových technologií
  • podíváš se jak funguje práce u webu i mimo programování

Máte zájem? Kontaktujte nás na e-mailu stepan@greendot.cz  nebo na 777 691 889.


Reference