Kariéra

Grafik junior

Jsme webové studio z Prahy a hledáme nového kolegu či kolegyni, kteří by cca na 8 - 10 hodin týdně rozšířili náš tým. Práce je ideální pro studenty, kteří při škole hledají praxi a potřebují flexibilní pracovní dobu.

Náplní by byly grafické práce menšího rozsahu jako jsou bannery a dílčí části webu. Práce by částečně měla probíhat z kanceláře (v Praze u Václavského náměstí) a částečně může být řešena vzdáleně.

Pokud by vás bavilo pracovat s námi, budeme se těšit na kontakt na tomas@greendot.cz nebo 604 262 879. Životopis není podmínkou, ale potěší nás.

PPC (AdWords, Sklik) konzultant

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PPC (AdWords, Sklik) konzultant. Očekáváme, že pro Tebe budeme mít práci zhruba na 20 hodin týdně, které si budeš moci pružně rozložit. Je možné část práce zvládat i vzdáleně, nicméně bychom Tě rádi viděli v naší kanceláři u Václavského náměstí alespoň jednou týdně. Očekáváme základní znalosti online marketingu, znalosti principů reklamy ve vyhledávání, kontextové reklamy a vyhledávání. Tvojí prací bude především nastavení, optimalizace a vyhodnocování reklamních kampaní, měl bys tedy být kreativní a schopný bezchybného psaného projevu.

Nabízíme

  • – dobré platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • – zajímavé a různorodé projekty
  • – dlouhodobou spolupráci
  • – dobře naladěný kolektiv
  • – spoustu možností rozvoje
  • – kancelář skvěle dostupnou MHD (blízko Václavského náměstí).

Máte-li zájem, kontaktujte Štěpána na e-mailu stepan@greendot.cz nebo na 777 691 889.

 


Reference